تبلیغات
متافیزیک و علوم غریبه

LOGO

دی ام تی یا دی متیل تریپتوفان نام مولکولی در بدن انسان است که نقش اصلی را در رویا دیدن به هنگام خواب بازی می کند:

محل اصلی ترشح آن غدد صنوبری در مغز است و معمولا در زمان خواب و یا تجربه های عرفانی خارج از بدن و حتی پیش از مرگ به مقدار فراوان ترشح می شود. در مورد رابطه ی غدد صنوبری و چشم سوم تحقیقات فراوانی صورت گرفته است و نکته ی جالب اینکه در غدد صنوبری دقیقا مانند چشم انسان قرنیه وجود دارد ! (در بدن انسان تنها در چشم و غدد صنوبری قرنیه یافت می شود). در فرصتهای بعد بیشتر به عملکرد غدد صنوبری خواهیم پرداخت .دی ام تی از نظر ساختار بسیار به سرتونین شبیه است ( در واقع یکی از آنالوگ های سرتونین است) و با تقلید عملکرد سرتونین در گیرنده های خاصی از مغز تاثیر خود را آشکار می کند. دی ام تی قوی ترین و در عین حال بی خطر ترین ماده ی روانگردان شناخته شده توسط بشر است (بی خطر به این معنی که میزان لازم برای تاثیرو عملکرد اختلاف بسیار زیادی با میزان لازم برای اوردوز و مرگ دارد و عملا مرگ به علت مصرف بیش از حد دی ام تی امکان پذیر نیست) .دی ام تی معمولا به دو صورت وجود دارد 
خالص( باز) : دی ام تی در حالت خالص دارای خاصیت باز ی است. در این حالت دمای تبخیر آن چندان بالا نبوده و قابل مصرف به طور مستقیم و از طریق تنفسی است (معمولا توسط پایپ مخصوص که به شکل وی است استفاده می گردد). از آنجا که دی ام تی به صورت خالص در آب محلول نیست نمی توان آن را به طور خوراکی استفاده کرد نمک : از آنجایی که تمام نمک های دی ام تی به شدت آب جذب می کنند (بجز فومارات)عملا امکان استفاده از آنها در شرایط عادی وجود ندارد. دی ام تی فومارات تنها نمکی است که در شرایط عادی قابل استفاده است که از ترکیب دی ام تی خالص با اسید فوماریک به دست می آید ( اسید + باز = نمک) .مزیت دی ام تی در این حالت انحلال پذیری بالای آن در آب است که می توان آن را به صورت خوراکی مصرف نمود .همانطور که قبلا و در پست آیاهواسکا مطرح شد دی ام تی در بدن انسان به سرعت توسط آنزیمهای مونوآمین اکسیداز تجزیه می گردد. به همین منظور و برای جلوگیری از تجزیه آن حتما باید قبل از مصرف به طور خوراکی از مواد بلوکه کننده ی مونو آمین اکسیداز ها ( مانند هارمالین یا هارمین یا ...) استفاده کرد. در حالتی که دی ام تی به صورت خالصمصرف می گردد نیازی به بلوکه کننده ی مونو آمین اکسیداز نیست چرا که به طور مستقیم و از طریق شش به سرعت جذب می شود و به سرعت نیز در بدن تجزیه می گردد (بر خلاف دی ام تی خوراکی که سفر روحی ممکن است تا 8 ساعت نیز طول بکشد در این حالت حداکثر مدت زمان سفر چیزی بین 5-10 دقیقه است). در حالت خوراکی ( دی ام تی + هارمالین) سفر روحی بسیار شبیه به آیاهواسکا است اما در صورت مصرف به طور مستقیم فرد مصرف کننده تنها 30 ثانیه بعد از آنکه نفس خودرا حبس می کند با شدت هر چه تمام تر وبا سرعت غیر قابل تصوری به بعدی دیگر منتقل می گردد. در طول این پرتاب که با سرعتی غیر قابل تصور رخ می دهد (تنها خطری که ممکن است متوجه فرد مصرف کننده باشد در این قسمت است چرا که فرد تازه کار که انتظار چنین اتفاقی را ندارد ممکن است تعادل خود را از دست بدهد و با توجه به موقعیت بر روی شی خطرناکی سقوط کند!) فرد احساس می کند که در طول کمتر از 10 ثانیه جسم خود را از دست می دهد و آنچه که باقی می ماند تنها آگاهی محض است که در دنیایی ازعجیبترین اشکال و رنگها (متاسفانه قابل توضیح در مختصات این دنیا نیست چرا که معادلی برای این اشکال و رنگها در این دنیا وجود ندارد)غوطه می خورد.در این حالت مصرف کننده از دید ناظر بیرونی در خوابی عمیق و آرام فرو رفته است. ضربان قلب و تنفس کاملا طبیعی است در حالی که مصرف کننده در حال تجربه ی دنیایی بسیار بسیار متفاوت تر و غیر قابل توصیف است. معمولا بین 5 تا 10 دقیقه این سفر به طول می انجامد و در 90% موارد فرد مصرف کننده بعد از اتمام سفر چیزی را به خاطر ندارد و تنها کلیات را به یاد می آورد.برچسب ها : دی ام تی یا دی متیل تریپتوفان نام مولکولی در بدن انسان است که نقش اصلی را در رویا دیدن به هنگام خواب بازی می کند ,

آخرین مطالب

» فعال کردن انرژی "چی "به معنی بیدار کردن کندالینی نیست بلکه چند درجه پایین تر و بی خطرتر است ( دوشنبه 24 آبان 1395 )
» همه چیز از انرژی به وجود آمده دنیای اطراف از ماده و انرژی ساخته شده است ماهیت انرژی هنوز به طور کامل کشف نشده است اما می دانیم که انرژی با فرکانس نیز سنجیده می شود ( یکشنبه 16 آبان 1395 )
» اکتوپلاسم ectoplasm چیست چون ارواح موجودات مجرد و نورانی هستند برای برقراری ارتباط با زمینی ها و ظهور اعمال خود نیاز به واسطه و مدیوم دارند ( یکشنبه 16 آبان 1395 )
» بیداری انرژی خلاق روح روح انسان دارای انرژی و قدرتی ذاتی است که در عموم انسان‏ها به صورت خفته و راکد وجود دارد ( یکشنبه 16 آبان 1395 )
» دلیل ابطال عقیده تناسخ درست توجه کنید! همه می دانیم که موجودات زنده در این جهان یک لحظه آرام نیستند ( شنبه 15 آبان 1395 )
» ریکی حکمت و حقیقت است» هاوایو تاکاتا(Hawayo) همواره در سراسر تاریخ بشریت و در سراسر دنیا شیوه های شفابخشی مبتنی بر انتقال انرژی جهانی وجود داشته است ( جمعه 14 آبان 1395 )
» کلمه تله پاتی نخستین بار توسط فردریک مایرزFredric Mayrers یکی از پایه گذاران انجمن تحقیقات روانی انگلستان بکار گرفته شده است ( جمعه 14 آبان 1395 )
» شرایط مهمی که باید موقع اذکار یا طلسم بدانید ( پنجشنبه 13 آبان 1395 )
» سوره برای بخت گشایی ( پنجشنبه 13 آبان 1395 )
» برای خواندن ذکر یا شروع دعوت وروش کشیدن مندل ( پنجشنبه 13 آبان 1395 )
» دعوت پنج عزیمت مهم و مشهور و بسیار بزرگ و شرایط خواندن انها ( پنجشنبه 13 آبان 1395 )
» طی الارض در باب طی الارض روشها و نظرات گو ناگونی وارد شده ( چهارشنبه 12 آبان 1395 )
» فواید و خواص مختلفی بر اسمهای تیجان یا بشمخ مترتب است ( چهارشنبه 12 آبان 1395 )
» پیش بینی آینده و روشن بینی ( دوشنبه 10 آبان 1395 )
» از این تمرین در احضارات و فال گیری و پیشگویی میتوان استفاده کرد ( دوشنبه 10 آبان 1395 )
» دی ام تی یا دی متیل تریپتوفان نام مولکولی در بدن انسان است که نقش اصلی را در رویا دیدن به هنگام خواب بازی می کند ( دوشنبه 10 آبان 1395 )
» جراحی روحی پدیده ای است که بیشتر در کشورهای شرق اسیا از جمله فیلیپین به چشم می خورد ( یکشنبه 9 آبان 1395 )
» هر آنچه چه که اسلام ۱۴۰۰ سال پیش گفته، دانشمندان الان بدان دست می یابند! ( یکشنبه 9 آبان 1395 )
» آیا سفر در زمان ممکن است؟ ( یکشنبه 9 آبان 1395 )
» تکنیک های اساسی خلسه هیپنوتیزمی روش های مسمری ( دوشنبه 3 آبان 1395 )
» انواع متعددی از واسطه ها ( مدیوم ها ) با توانایی ها و استعدادهای ویژه برای برقرار ساختن ارتباط با ارواح وجود دارد. که در اینجا سه مورد از آنها بیان شده است ( دوشنبه 3 آبان 1395 )
» نوشتن غیر ارادی نوعی از نوشتن است که فرد در حالتی ناهشیارانه یا نیمه هشیارانه اقدارم به آن میکند ( دوشنبه 3 آبان 1395 )
» فیزیکدانان کوانتمی دانشگاه کالیفرنیا کشف عجیبی کرده اند ( شنبه 1 آبان 1395 )
» اختلال شخصیتی ها چه نشانه هایی دارند؟ ( شنبه 1 آبان 1395 )
» نخستین چیزی که باعث شد انسانها به روح روی بیاورند ( چهارشنبه 28 مهر 1395 )
» برای اینکه بخواهیم جهانهای روحی را بشناسیم ( چهارشنبه 28 مهر 1395 )
» قانون اثر مسلط ( امیل کووه ) ( سه شنبه 27 مهر 1395 )
» این‌ سفر در این زمان می‌تواند تجربیاتی را به روی شما باز کند دراز بکشید و در وضعیت راحتی قرار بگیرید ( سه شنبه 27 مهر 1395 )
» هارا ( دوشنبه 26 مهر 1395 )
» دید اثیری ( دوشنبه 26 مهر 1395 )

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :